LucjuszWielki napisał(a):

Dariook zacny panie, te dwadzieściapare baniek, które podałeś z onetopodobnych źródeł to nie ZYSK, tylko PRZYCHÓD, wyobraź sobie, że organizacja meczu u siebie nie jest za friko, stewardzi i ochrona nie pracują za darmo, prąd nie jest za friko, podróże do holandii, danii, cypru itd też KOSZTUJĄ
może jakbyś miał więcej niż 15 lat to wiedziałbyś, że zysk a przychód to dwa różne pojęcia...
PS.
pomijam pojęcia typu przychód brutto, netto, bo chyba w Twoim przypadku to abstrakcja a te wyliczanki biletowe rozumiem, brutto , odejmij sobie chociaż podatek z tego, juz kilka procent mniej.... ehhhhhhhhhhhhhhh
|
Ale ty cięzki beton jestes.
Dane podała Wisła wiec są prawdziwe. Jesli tak cie to boli to odejmij sobie 5 baniek na wydatki, jednak tu nie o to chodzi bystrzacho.
Gdy tych 20 baniek rok temu nie było to było ok!
jeśli tych 20 baniek w następnym sezonie nie będzie to tez bedzie ok. !
To gdzie są bańki z pucharowego sezonu i dlaczego jest nie ok!