Kamyk napisał(a):

Co jest genialne w tym tekście? Jesteś w ogóle w stanie przypomnieć mi w jakich okolicznościach podpisano traktat lizbonski (podejrzewam, że nawet nie wiesz o czym On mówi...)?
Drugiej części Twojego wywodu nawet komentować nie zamierzam...