wislak68 napisał(a):

|
Biorąc pod uwagę że chłop jak do tej pory grał w chyba trzech (estońska, rosyjska i polska) to jego opinia w tym względzie jest zapewne bardzo miarodajna.
|
Siłowa
dobre sobie Siergiej
wiekszosc pilkarzy wyglada jakby nie dojadali,a zamiast cos cwiczyc no to wiadomo sa inne zajecia typu Bonarka
pozatym nasi oddychaja rekawami juz tak od 65 minuty meczu,wiec o czym my tu wogole piszemy
