Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21761
Stary 13.08.2012, 22:44
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę że chłop jak do tej pory grał w chyba trzech (estońska, rosyjska i polska) to jego opinia w tym względzie jest zapewne bardzo miarodajna.


Siłowa

dobre sobie Siergiej

wiekszosc pilkarzy wyglada jakby nie dojadali,a zamiast cos cwiczyc no to wiadomo sa inne zajecia typu Bonarka

pozatym nasi oddychaja rekawami juz tak od 65 minuty meczu,wiec o czym my tu wogole piszemy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując