Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59443
Stary 13.08.2012, 22:39
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wolałbym, by nasze transfery były przemyślane, a nie wynikały z czystego przypadku.

Teraz to wygląda tak:

- akurat Głowackiemu skończył się kontrakt, to go wzięliśmy
- akurat Sikorski chciał się u nas odbudować, to go zakontraktowaliśmy
- akurat pojawił się wątpliwej jakości Miśkiewicz, ale z Krakowa - patriota lokalny - to go wzięliśmy
- akurat Peralta podsunął Bednarzowi wątpliwej klasy piłkarza, to Łysy musiał go sprawdzić i zakontraktować
- akurat Chrapek wrócił z wypożyczenia - HA! mamy transfer!

Transfer Frederiksena to kolejna groteska.

Wolałbym byśmy miast kontraktować tych wszystkich graczy, sprowadzić jednego, na miarę naszych możliwości finansowych, ale zawodnika, którego cały skauting obserwował i zaopiniował pozytywnie. Nie chcę widzieć takich piłkarzy w składzie. Zresztą Bednarz nie nadaje się na dyrektora sportowego, a Cupiał go sprowadza, mimo tego, że ani w Legii, ani w Wiśle za pierwszym razem się nie sprawdził. Cóż, jeśli chce się w ten sposób prowadzić Spółkę, to ja życzę szczęscia, bo tutaj jedynie cud może sprawić, że zawodnicy sprowadzeni przez Bednarza zaczną grać...

Wisła to drużyna na miejsca 6-8. Bez Meliksona to zespół na spadek. Bez względu na to, kogo Bednarz sprowadzi, bo on po prostu nie ma umiejętności do prawidłowej oceny kunsztu piłkarskiego piłkarzy. Nie ma ani nosa, ani też selekcja piłkarzy nie przebiega profesjonalnie.



Jeśli kosztem sprowadzenia Brożka będziemy musieli sprzedać Meliksona, Genkova, czy kogokolwiek innego, to będzie przekręt tego lata.
niech wypozycza gdzies Boguskiego, Sikorski do ME,i miejsce jest, chociaz i tak wszystko zalezy od Cupiala, jak mu sie zachce to sam da na konktrakt kase.W Wisle robiacych w lidze roznice pilkarzy jest malo i ktos taki jak Brozek bardzo by sie przydal.Melikson, Iliev i Brozek rozklepia kazdego w taj lidze, a Genkov bedzie wykanczal sytuacje zamiast biegac gdzies na srodku boiska, bo tam sie nie nadaje.

"Po ostatnim okresie mojej kariery najbardziej zależy mi na tym, żeby jak najwięcej grać. Czy chciałbym wrócić do Krakowa? To jest Wisła. Zawsze będę gotowy na rozmowy o powrocie. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, ile ten klub dla mnie znaczy. Wiem doskonale, jaka jest obecnie sytuacja finansowa w Wiśle, i zdaję sobie sprawę, na jakie ewentualnie warunki mógłbym liczyć."

Brozek daje jasny sygnal, ze chce grac w Wisle i zgodzi sie na gorsze warunki finansowe niz mial u nas wczesniej.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 13.08.2012 o godz. 22:51.
Odpowiedz cytując