Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59438
Stary 13.08.2012, 21:45
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jaką rolę odgrywa Bednarz? Wszystko zależy od punktu siedzenia. Dla Cupiałą zapewne człowiek od brudnej roboty i pomysłodawca "nowej Wisły" a dla ciebie cudotwórca i uzdrowiciel krakowskiego futbolu.

Chyba oboje zapominacie o jakim klubie my rozmawiamy. Wisła nie jest jakimś tam klubikiem w Polsce który wymaga leczenia ii któremu jest obojętne co się w przyszłości wydaży.
Jest to klub z ponad 100-letnia tradycją i niezliczonymi fanami na całym swiecie, nie trzeba wspominać że również 13- krotnym mistrzem Polski z wyrobioną marką w Europie.
Jednak podjęte obecnie kroki przez Bednarza mają się to za nic i są niejako koniecznością w wyniku strat które klub zanotował.
Wydaje się to o tyle dziwne że Wisła zanotowała najlepszy występ w pucharach od 10 lat a zakładany wariant budzetowy był pesymistyczny co zresztą potwierdzał były prezes Wisły.

Wisła za 4runde LM zarobiła dokładnie 2,3mil euro a za LE 2,1 mil euro.
Szybkie podsumowanie: za same premie mamy 4,4mil euro.(czyli 17,6mil złotych). Jeśli chodzi o zarobki na biletach w europejskich pucharach wyglądają one następująco( według cen i frekwencji z oficjalnej strony klubu)
Skonto-650tys zl, Litex -920tys zl Apoel 1,1 mil zlotych, Odense-420tys zl Fulham 600tys, Twvente-450tys(obnizka biletow) oraz Standard- 720tys zl)
= 4,86 mil złotych.
Z praw TV w Europie zarobiliśmy natomiast ponad 5,5mil złotych wiec również jest to kwota niebagatelna. Szybkie podsumowanie pucharowego sezonu(co do złotówki) pozwala oszacować nasze zyski na tym polu na 28mil zlotych

Jak widzisz kaska bardzo przyjemna ! Dlatego zastanawia na jakiej podstawie Bednarz podjął się zadania rozwalenia tej druzyny ? Nie trzeba przypominac ze swoje wnioski ogłaszał gdy sezon jeszcze trwał i była szansa na występy w pucharach dlatego jest to tym bardziej pozbawione sensu.

Jakie ambitne dążenie do celu ty widzisz w tym co obecnie się u nas w klubie wyprawia? Bednarz nie zakłada występu w pucharach wiec cos chyba ci umknęło.
Na jakiej podstawie sądzisz że obrany kierunek jest słuszny? Bo dla mnie to jest chore żeby się cieszyc występami polaków dla których jeszcze niedawno nie znalazło by się miejsce. Każdy powinien wywalczyć miejsce w druzynie umiejętnościami a nie dlatego że jest Polakiem i gra za grosze.
Jeszcze nam taki poroniony pomysł wyjdzie bokami gdyz w piłce nożnej liczą się sukcesy a taka polityka nie zakłada takich wariantów.
Nawet gdyby prawdą byłoby to co mówisz, że mamy tak bajecznie dobrą sytuacje finansową, to nie rozumiem, dlaczego bronisz tych piłkarzy i składu. Ok w pucharach wyszlismy fartem można bronić, ale w lidze było gorzej niż dramat. Masz więc podstawę. Ci co odeszli nie stanowili jakości i musieli odejść, teraz trzeba szukać dalej!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując