Marszałek napisał(a):

|
a powiedz mi człowieku zacny co ma zrobić Bendarz jak kasy nie ma ?Póki co to pozbył się szrotu właśnie. A nie widzę aby tak owy podpisał.
|
A co się stało z tą kasą?
Jaki to szrot masz na mysli ? Bo jeśli mnie pamiec nie myli to własnie ten szrot zarobił dla nas tą kasę . Zapoimniałeś że wiekszosci to pokończyły im się kontrakty albo wypożyczenia a nie błysnoł w materii Lysy.