Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59437
Stary 13.08.2012, 21:26
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
a powiedz mi człowieku zacny co ma zrobić Bendarz jak kasy nie ma ?Póki co to pozbył się szrotu właśnie. A nie widzę aby tak owy podpisał.
A co się stało z tą kasą?

Jaki to szrot masz na mysli ? Bo jeśli mnie pamiec nie myli to własnie ten szrot zarobił dla nas tą kasę . Zapoimniałeś że wiekszosci to pokończyły im się kontrakty albo wypożyczenia a nie błysnoł w materii Lysy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2012 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując