Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 11 Jesień 2012.
Wyświetl pojedynczy post
wiselka222
Junior Member
Od: 08.2012
Offline
#
182
13.08.2012, 20:44
WisŁa krakÓw - gks beŁchatÓw 4:0 (3:0)
skŁad: Pareiko - jaliens,chavez,glowacki,frederiksen - iliev,garguŁa,wilk,melikson - genkov,quioto
zmiany: Boguski,sobolewski,sikorski
bramki: Genkov 2, quioto, gŁowacki
wiselka222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wiselka222
Znajdź inne posty napisane przez wiselka222