Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59425
Stary 13.08.2012, 19:37
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo Polski i przyczynił się do awansu z fazy grupowej LE. Ja w przeciwieństwie do Was nie potrafię tym gardzić, ani nie znajduję przyjemności w gnojeniu i deprecjonowaniu pucharowego sukcesu Wisły w ubiegłym sezonie.
Tyle to zrobił nawet Skorża i Zieliński. A część tych sukcesów osiągały tuzy trenerskie pokroju Bakero i Michniewicza.

Jeżeli więc mówiąc o Maaskancie "fachowiec" miałeś na myśli fachowca poziomu wyżej wymienionych panów to przepraszam. Źle zrozumiałem twoją wypowiedź.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując