Lemur napisał(a):

|
Mistrzostwo Polski i przyczynił się do awansu z fazy grupowej LE. Ja w przeciwieństwie do Was nie potrafię tym gardzić, ani nie znajduję przyjemności w gnojeniu i deprecjonowaniu pucharowego sukcesu Wisły w ubiegłym sezonie.
|
Tyle to zrobił nawet Skorża i Zieliński. A część tych sukcesów osiągały tuzy trenerskie pokroju Bakero i Michniewicza.
Jeżeli więc mówiąc o Maaskancie "fachowiec" miałeś na myśli fachowca poziomu wyżej wymienionych panów to przepraszam. Źle zrozumiałem twoją wypowiedź.