Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59424
Stary 13.08.2012, 19:30
Lemur napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam bardzo, jakie diametralnie inne warunki prowadzenia polityki transferowej? Jaka inna kasa, inne cele?
Tyle, ile „Bednarz wydał kasy” na Matusiaka, Gargułę, Jirsaka, Niedzielana, Łobodzińskiego, Jopa, etc. Valckx pewne w Krakowie na oczy nie widział.

Inne cele ... Wisła za Bednarza z Lewadią nie grała również o dobry występ w Pucharach?

Bednarz nie sprawdził się już raz i strasznie spartolił sprawę w pucharach, w przeciwieństwie do Valckxa, który zdobył zarówno MP jak i awans z fazy grupowej LE. I na „jego zawodnikach” w dalszym ciągu opiera się drużyna, która i w tym sezonie ma grać o MP.

A jakie to kontrakty dawał Valckx? Poważnie pytam? Widział ktoś je, wie ile dokładnie wynosiły? Wie ktoś, ile dokładnie kosztuje utrzymanie Meliksona, Ilieva, Genkowa? Nie? To na jakiej do cholery podstawie ktoś tu śmie się wypowiadać, jakoby były większe niż np.: kontrakt, który Bednarz niegdyś dał Łobodzińskiemu, Gargule, Matusiakowi, Jopowi czy Niedzielanowi?
Z omawianych wcześniej w tym temacie raportów Deloitte wynika, że w latach, z których dane są dostępne, nasze wydatki na płace wyglądały tak:
W 2008 21 mln zł.
W 2009 22 mln zł.
W 2010 12,5 mln zł.
W 2011 32,7 mln zł.
Masz jakiś pomysł z czego może wynikać ta drastyczna różnica pomiędzy latami 2011 i 08/09, jeśli nie ze znacznie zwiększonych wydatków na kontrakty zawodników pierwszego zespołu? 2010 to wyprzedaż basałajowa, więc rok faktycznie mogliśmy zamykać na bardzo niskim pułapie.
Ostatnio edytowane przez jova : 13.08.2012 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując