Cytat:
|
Porównywanie Bednarza i Valckxa też mija się z celem bo obaj mieli diametralnie inne warunki do prowadzenia polityki transferowej... Inna kasa na transfery, inne cele..
|
Przepraszam bardzo, jakie diametralnie inne warunki prowadzenia polityki transferowej? Jaka inna kasa, inne cele?
Tyle, ile „Bednarz wydał kasy” na Matusiaka, Gargułę, Jirsaka, Niedzielana, Łobodzińskiego, Jopa, etc. Valckx pewne w Krakowie na oczy nie widział.
Inne cele

... Wisła za Bednarza z Lewadią nie grała również o dobry występ w Pucharach?
Bednarz nie sprawdził się już raz i strasznie spartolił sprawę w pucharach, w przeciwieństwie do Valckxa, który zdobył zarówno MP jak i awans z fazy grupowej LE. I na „jego zawodnikach” w dalszym ciągu opiera się drużyna, która i w tym sezonie ma grać o MP.
Cytat:
|
Bednarz nie mógł dawać takich kontraktów jak Valckx..
|
A jakie to kontrakty dawał Valckx? Poważnie pytam? Widział ktoś je, wie ile dokładnie wynosiły? Wie ktoś, ile dokładnie kosztuje utrzymanie Meliksona, Ilieva, Genkowa? Nie? To na jakiej do cholery podstawie ktoś tu śmie się wypowiadać, jakoby były większe niż np.: kontrakt, który Bednarz niegdyś dał Łobodzińskiemu, Gargule, Matusiakowi, Jopowi czy Niedzielanowi?