Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59408
Stary 13.08.2012, 16:12
regan napisał(a):Wyświetl post
Was boli, że nie obiecuje Ligi mistrzów, chwały sławy i splendoru Nie ukrywa, że sytuacja finansowa klubu nie jest stabilna, jakby się mogło wydawać, wobec czego jasno mówi, że Melikson może zostać sprzedany. On mówi, o determinacji w dążeniu do osiągnięcia celów, budowaniu lepszej Wisły, z głową, powoli, przy jak najniższym nakładzie finansowym a jak największej jakości! a nie liczy że napompuje balon i kupi gwiazdorów za setki tysiecy euro, co na chwilę sprawi, że kibice sukcesu się pojawią będzie medialnie, że coś może się uda a potem zostaną długi. To odróżnia go od tego co słyszymy od 10 lat, w stylu "Teraz idziemy twardo na Lige mistrzów" - tylko pytanie do Basałaja Engela, Kasperczaka, Masskanta, itd.... - z czym? Lepsze, bogatsze kluby nie grają tam regularnie, odpadają czasem z byle kim, tak jak RB Salsburg teraz czy Anderlecht, Celtic parę razy i co? A my co chcemy? Podzielić los Petrzałki, Debreczyna Zyliny? Awansować do Ligi mistrzów raz w historii na farcie dostać po 5-6:0 od każdego i się stoczyć? Takie mamy ambicje? Tak nam presja społeczna nakazuje fantazjować od 10 lat, że musimy za wszelką cenę tam awansować. A dupa! My się mamy równomiernie rozwijać i grać tak jak potrafimy najlepiej, a nie bujać... Was boli, że za sprawa Bednarza kończymy z iluzją z którą nam dobrze od 10 lat. My chcieliśmy grać w LM na rynnie, gdzie sala konferencyjna to namiot, gdzie kto poważny się tu zjawił padał ze śmiechu, teraz chcemy rywalizować z czołówką Europy z Budżetem 5-6-10 razy mniejszym od nich. Nie będziemy tam grać regularnie na pewno w obecnych warunkach. Raz czy dwa razy może nam się fartnie, to wszystko. Pomyślcie o tym.

syryls - Skonto Ryga też zdominowało ligę Łotewską. Tylko oni znają swoje miejsce w szeregu. My nie...
Marzyć trzeba, walczyć też jak najbardziej, ale nie wymagać więcej od możliwości jakie obecnie mamy, bo to nic nie daje. stąpamy 10 lat w tym samym miejscu, tylko stadion nam się zmienił.


To co teraz się dzieje to wiesz o czym świadczy? O klęsce Cupiała !
Mając taki kapitał a jednoczesnie potencjał w postaci kibiców najstarszego klubu to nieudolne mistrzostwo świata zeby doprowadzić do takiej sytuacjii jaka jest obecnie.
Oj były czasy że Wisła była na językach w europie że deptalismy juz tym wilekim po pietach ale zostało to wszystko zmarnowane.

Kraków to nie Debreczyn czy Zilina hehe . LM to marzenie kazdej druzyny piłkarskiej więc jeśli chcesz bić się o mistrza kraju ale nie myślisz realnie o LM to poprostu powinienes sobie dac spokoj.
Drużynę na mierę europejskiego formatu buduje się na europejskiego formatu piłkarzach, bez transferów gotówkowych nie masz co szukać w eliminacjach. Bo na nijakich młokosach i ligowych odpadach to co najwyżej możesz bawić sie jak Korona lub Podbeskidzie.
Przecież to Wstyd żeby takie miasto jak Kraków nie posiadało druzyny na miarę chociaż występów w LE. Stadion i kibice są ! Tylko właściciela z prawdziwego zdarzenie brak!
Takie pomysły jakie ma Bednarz to lansować w Ludowym klubie przystoi a nie w mistrzowskim klubie z aspiracjami. Jeszcze zrozumiałe by było jak by RvN na sezon wpadł i trudno nie wyszło, zrobila się dziura w budzecie ale w naszej sytuacjii To Śmiech na sali i zwykła amatorka. Zeby polityka darmowych piłkarzy popchała nas na skraj bankructwa ?Takie absurdy to tylko w Polsce mogą mieć miejsce...

To co się tertaz dzieje nie jest żadną budową nowej Wisły. To jest pływanie na powieszchni w śmierdzącym szambie .
jednak mamy szczescie ze u nas w kraju jestesmy jakąś marką bo bez tego juz dawno by nie było żadnej kadry.
Czy się to podoba czy nie to bez silnej druzyny nie bedziesz miec sukcesów w europie . Tylko w taki sp[osób zapewnisz sobie dostatnie żródło finansowania . Zapominasz że Przy obecnej drabince pucharowej polskie kluby nie muszą wykonąć wiele by być w LM.
Nie opowiadaj więc bajek że musimy mieć budzet jak Bayern zeby walczyć w pucharach. Trzeba prowadzic politykę wzmacniania druzyny a nie zerować na zawodnikachg z kartą.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.08.2012 o godz. 16:37.
Odpowiedz cytując