Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21757
Stary 13.08.2012, 15:02
Wygląda, jakby ta opinia Was dziwiła.. Nie wierzę Panowie, że jest to dla Was jakiekolwiek odkrycie. Przecież wiadomo, że nasi kopacze to nie żadni wirtuozi, a jedynie "biegacze za piłką"

Nie oglądając się na nasze problemy (brak efektownych transferów), drużyny walczące o MP nie wyglądają jakby miały nam bardzo uciec. Śląsk, Ruch, Amica... Legia pewnie do końca będzie walczyła bo skład ma wystarczający na zdobycie pierwszego miejsca, a Urban jest zdolny do tego osiągnięcia.

Tak więc przy odrobinie szczęścia mamy szanse na powalczenia o kolejne MP. Tylko niestety w takiej sytuacji, będzie to po raz kolejny mylnie obrazowało naszą "siłę", a BC i zarząd łatwo odrzucą pomysł szkolenia młodzieży, profesjonalizacji klubu etc. No ale na razie martwmy się bieżącymi sprawami
Odpowiedz cytując