Wygląda, jakby ta opinia Was dziwiła.. Nie wierzę Panowie, że jest to dla Was jakiekolwiek odkrycie. Przecież wiadomo, że nasi kopacze to nie żadni wirtuozi, a jedynie "biegacze za piłką"
Nie oglądając się na nasze problemy (brak efektownych transferów), drużyny walczące o MP nie wyglądają jakby miały nam bardzo uciec. Śląsk, Ruch, Amica... Legia pewnie do końca będzie walczyła bo skład ma wystarczający na zdobycie pierwszego miejsca, a Urban jest zdolny do tego osiągnięcia.
Tak więc przy odrobinie szczęścia mamy szanse na powalczenia o kolejne MP. Tylko niestety w takiej sytuacji, będzie to po raz kolejny mylnie obrazowało naszą "siłę", a BC i zarząd łatwo odrzucą pomysł szkolenia młodzieży, profesjonalizacji klubu etc. No ale na razie martwmy się bieżącymi sprawami
