Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59400
Stary 13.08.2012, 14:18
borys napisał(a):Wyświetl post
1. Co oznacza ze Twoja babcia jest nadal lepsza od Sikorskiego...
2. Biton, Nunez (klauzula wykupu definitywnego) kwestia kasy/checi tak samo jak Quioto teraz.
3. A jakie to wielkie pieniadze masz za zdobycie MP? (odlicz premie)
4. Na kogo Valckx postawil KILKA DNI PRZED MECZEM?
5. MP celujacy w LM z przecietnym szkoleniem(na glowe bija nas w tym temacie co najmniej 4 zespoly - na glowie mowie a nie o troche - a jak jest reszta tuzow?).
1. Jeśli ostatni mecz uznamy za wyznacznik umiejętności naszych zawodników, to tak, moja babcia jest lepsza od Sikorskiego, ale od Quioto już niekoniecznie.
2. A kwoty wykupu też były porównywalne?
3. Walka o mistrza to też ilość kibiców na stadionie, szansa na pozyskanie sponsora, itd., itp. Nie twierdzę, że to byłyby wielkie pieniądze, ale to zawsze lepsze niż nic.
4. Biton, Diaz, Jovanović.
5. Nie jestem pewny, czy rozumiem o co Ci chodzi. Że z racji naszych aspiracji, powinniśmy mieć lepsze szkolenie? Też tak sądzę. Nie wiem tylko, czy są na to pieniądze.
Wydaje mi się, że Bednarz mówiąc o propagandzie, miał na myśli skupianie się na jakości szkolenia w Wiśle, choć jest ono na podobnym, miernym poziomie w większości ligowych klubów, stąd wyróżnianie nas nie było do końca sprawiedliwe.
Odpowiedz cytując