Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59399
Stary 13.08.2012, 14:10
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Biton i Diaz.
13.07 - mecz ze Skonto

03.07 Biton byl na testach
30.06 - wyladowal u nas DIaz.

Dodatkowo mowimy o Lipcu. Lapanka LO skonczyla sie w sierpniu.
Bierzmy tez pod uwage , ze liga nie konczyla sie wczesniej i miedzy jej koncem a startem nowych rozgrywek bylo znaczaco mniej czasu.
Odpowiedz cytując