mr_kwolf napisał(a):

13.07 - mecz ze Skonto
03.07 Biton byl na testach
30.06 - wyladowal u nas DIaz.
Dodatkowo mowimy o Lipcu. Lapanka LO skonczyla sie w sierpniu.
Bierzmy tez pod uwage , ze liga nie konczyla sie wczesniej i miedzy jej koncem a startem nowych rozgrywek bylo znaczaco mniej czasu.