Grantar napisał(a):

Żarty żartami ....
Chyba nie czytałeś wywiadu. Jak się nie osłabimy będzie dobrze ...
|
No przyznam się bez bicia że nie czytałem.
Od czasu kiedy oznajmił że Brud nie jest na sprzedaż przestałem go traktować poważnie. Jednak skuszony twoim postem złamałem się i wbrew sobie przeczytałem do końca.
Tak więc na moje oko widać ze się przygotował a sam wywiad przebiegał w miłej atmosferze.
Jednak mimo widocznej poprawy jest to przypadek beznadziejny więc całą treśc trzeba traktować z lekkim przymrużeniem oka. Jego świat chyba za bardzo sie od nas oddalił żeby meć jeszcze nadzieję.
Cytat:
|
Żebym mógł spokojnie spacerować po Krakowie, musimy grać jak najlepiej, musimy wygrywać i musimy każdego dnia chcieć być najlepszym.
|
W tej jednej kwestii całkowicie się z nim zgadzam.