Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59398
Stary 13.08.2012, 14:09
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Żarty żartami ....
Chyba nie czytałeś wywiadu. Jak się nie osłabimy będzie dobrze ...
No przyznam się bez bicia że nie czytałem.
Od czasu kiedy oznajmił że Brud nie jest na sprzedaż przestałem go traktować poważnie. Jednak skuszony twoim postem złamałem się i wbrew sobie przeczytałem do końca.

Tak więc na moje oko widać ze się przygotował a sam wywiad przebiegał w miłej atmosferze.
Jednak mimo widocznej poprawy jest to przypadek beznadziejny więc całą treśc trzeba traktować z lekkim przymrużeniem oka. Jego świat chyba za bardzo sie od nas oddalił żeby meć jeszcze nadzieję.

Cytat:
Żebym mógł spokojnie spacerować po Krakowie, musimy grać jak najlepiej, musimy wygrywać i musimy każdego dnia chcieć być najlepszym.
W tej jednej kwestii całkowicie się z nim zgadzam.
Odpowiedz cytując