Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14351
Stary 13.08.2012, 13:49
Wszystko pięknie, ładnie ale:
W większośći Ci piłkarze albo są dla nas nieosiągalni jeśli chodzi o zarobki albo nie chcą wracać do kraju i grać dla nas albo też są kontuzjogenni..
Odpowiedz cytując