Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59393
Stary 13.08.2012, 13:44
Szkoda, że nie dajemy (kibice) sobie czasu na zbudowanie drużyny. Drużyny na awans do fazy grupowej LM nie da się zbudować w jednym czy 2 okienkach. Potrzeba stabilizacji, czasu. A tu na forum panuje przekonanie, że ta LM musi być już od razu! Tak jak powiedział regan awansujemy do grupy dostaniemy 0:5 od każdego, w lidze zagramy dno i na uj nam te 7 mln euro, które i tak nie będą przeznaczone na transfery? Marek Pol wyliczył, że zespół na ćwierćfinał Ligi Mistrzów buduje się około 15 lat, choć są też wyjątki. A my chcemy, żeby w ciągu jednego okienka zawojować pół europy.. Mierzmy siły na zamiary.

Szkoda, że nasz kochany klub jest zarządzany przez ludzi, którzy nie chcą za bardzo jego dobra.
Odpowiedz cytując