Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3802
Stary 13.08.2012, 13:30
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Do tych 2,07 mln Euro za LE należy dodać 2,1 mln Euro za play-off LM.

http://www.uefa.com/uefa/management/...d=1840934.html

Razem:
Legia: 2,28 mln Euro
Wisła: 4,17 mln Euro (ok 17 mln PLN).

Pieniądze z tego co wiadomo, zostały wypłacone w połowie tamtego miesiąca.
Gdybyśmy mieli takie przychody co roku z pucharów to klub po 2-3 latach funkcjonował by zupełnie inaczej...Chociaż w sumie wszystko i tak zależało by od Bossa..
Odpowiedz cytując