Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
3802
13.08.2012, 13:30
Dzimi
napisał(a):
Do tych 2,07 mln Euro za LE należy dodać 2,1 mln Euro za play-off LM.
http://www.uefa.com/uefa/management/...d=1840934.html
Razem:
Legia: 2,28 mln Euro
Wisła: 4,17 mln Euro (ok 17 mln PLN).
Pieniądze z tego co wiadomo, zostały wypłacone w połowie tamtego miesiąca.
Gdybyśmy mieli takie przychody co roku z pucharów to klub po 2-3 latach funkcjonował by zupełnie inaczej...Chociaż w sumie wszystko i tak zależało by od Bossa..
Marcin_fan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcin_fan
Znajdź inne posty napisane przez Marcin_fan