regan napisał(a):

Was boli, że nie obiecuje Ligi mistrzów, chwały sławy i splendoru Nie ukrywa, że sytuacja finansowa klubu nie jest stabilna, jakby się mogło wydawać, wobec czego jasno mówi, że Melikson może zostać sprzedany. On mówi, o determinacji w dążeniu do osiągnięcia celów, budowaniu lepszej Wisły, z głową! a nie liczyć, że coś może się uda. To odróżnia go od tego co słyszymy od 10 lat, w stylu "Teraz idziemy twardo na Lige mistrzów" - tylko pytanie do Basałaja Engela, Kasperczaka, Masskanta, itd.... - z czym?
|
Wisła zdominowała ligę w ostatnim dziesięcioleciu to chyba mieli racje z Ligą Mistrzów

Zresztą mówienie gramy o MP jest równoznaczne z "gramy o LM".
Czyli uważasz że z roku na rok możemy zdobywać MP i odpadać jak z Levadią. Finanse klubu nie są super ale gdyby na początku pieprzył że kasy nie ma a później że jest to z nim jest chyba nie tak
