|
Wywiad Bednarza mozna uznac za bajkopisarstwo:
"Transfer Michała Chrapka to jest już ruch innego rodzaju".
To juz powrot z wypozyczenia nazywamy transferem?
"W większości przypadków, może poza Małeckim, nie odczuliśmy straty sportowej"
Dyrektorio mowil: Ktos odejdzie przyjdzie rownie dobry albo lepszy...
Biton >>> Sikorski
"Sikorskiego wszyscy znają, a jego problem polegał na tym, czy będzie w stanie funkcjonować u nas."
Czy bedzie w stanie funksjonowac w Ekstraklasie chyba...
Co do jednorocznych kontraktow i wypozyczeń: "Mamy możliwości przedłużenia umowy z Pareiką, Quioto, Sikorskim. Nie jest to zatem sytuacja, w której zostaniemy "na lodzie". "
Bo po ostatnim nie bylo mozliwosci, wykupu, przedluzenia?
"Ewentualne szanse na mistrzostwo wymuszą na nas pracę nad tą drużyną."
Aha... czyli z jednej strony gramy o MP ale zobaczy sie w praniu, no i jak bedzie slabo szlo to nie bedzie bodzca do wzmocnienia druzyny.
"Tłumaczę trenerowi, że ciągłe dokładanie nowych zawodników powoduje dodatkowe obciążenia, na które nie zawsze chcemy się decydować."
Ja to rozumiem tak: Probierz: Potrzebuje wzmocnien. Bednarz: nie ma bata.
"Może na tej pozycji (LO) grać Burliga czy Marko Jovanović."
Dodalbym i Pareiko i Genkov co za roznica...
"My nie mamy czasu(sprawa Brazylijczyka), bo liga startuje za kilka dni. Dlatego wzięliśmy ostatecznie Frederiksena.
Transfer last minute z lapanki...
O szkoleniu: "Uważam, że byliśmy ofiarą antypropagandy."
Posiadanie systemy szkolenia to propaganda.
"Jesteśmy gotowi na odejście jeszcze jednego, dwóch piłkarzy."
Za to juz na przyjscie kogos w zamian pewnie wogole.
"Wierzę, że kibice wrócą na trybuny, zwłaszcza jeśli drużyna dobrze wystartuje. Już obserwujemy ten trend, bo karnety na nowy sezon sprzedają się nieźle. "
Ktos coś wie bo fajnie by było mieć konkrety?.
|