Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18620
Stary 13.08.2012, 13:04
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
1. Powiadasz ze nie bronisz Tuska? A czym to się różni od "dobitnego pokazywania, że nie ma co ferować wyroków, gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy". Jak rozumiem Ty ta wiedzę masz? Skąd Szpeniu?
2. Gdzie można znaleźć wywiad i list? Nie dałeś żadnego linku.
3. Meandry Twojego rozumowania są zdumiewające. O ile dobrze rozumiem to chesz powiedziec że ponieważ Plichta jest oszustem nie należy wierzyć w jego zeznania. Ale jeśli jest oszustem to jak to się stało że: brylował na bibach organizowanych przez Adamowicza, zatrudniał syna premiera czy sponsorował film o Wałęsie?
kolejny raz Wislaku dopierdzielasz sie, sam sobie wyjasniasz sytuacje a pozniej wklada mi to w usta. Po co te konfabulacje?

1. gdzie bronie młodego Tuska? ani nie bronie, ani nie ganie. Obie strony miotają się w zeznaniach, każdy coś dopowiada, a póxniej druga strona prostuje na swoja modlitwę. Poczekajmy na rozwój wypadków. Po tym czasie ukamieniujemy albo jednego, albo drugiego.
2. wywiad jest na głównej stronie gazety, wystarczy wejść.
3. to chyba ty krecisz. jezeli Plichta nie jest oszustem, to co chcesz od panstwa, ze go nie pilnowało? przeciez jest uczciwy. A skoro oszukuje, to może kłamie też w sprawie Tuska?