Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59387
Stary 13.08.2012, 12:58
Ja tam Bednarza lubie... nie wali głupot bajeczek i innych dziwnych opowieści. Ważne, że stąpa twardo po ziemi, w porównaniu do jego poprzedników, którzy to obiecywali gruszki na wietrze, nie mając zbytnio wielkich argumentów. Małymi kroczkami chce dążyć do celu, to plus. Ma być determinacja, ambicja wola walki. Mamy trudne czasy, kasa pusta wiec trzeba z tej ekipy wykrzesać 120% a nie bujać w chmurach. Okienko na plus. Odeszli piłkarze wypompowani, którzy nie stanowili jakości, przyszli piłkarze którzy według mnie gorsi nie będą a może być tylko lepiej. Powrót Głowy mam nadzieje ustabilizuje obronę, Fredrikson rokuje lepiej niż Paljic, miejmy nadzieje, że Maor nie złąpie kontuzji i razem z Ilievem będą w formie, to będzie spoko Do tego paru młodych czycha za plecami, jest Chrapek i paru innych to dobrze rokuje. Jeszcze zamienić Andraża za kogoś kto ma dynamikę, zwód i dośrodkowanie i będzie lux
Ostatnio edytowane przez regan : 13.08.2012 o godz. 13:02.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując