Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59384
Stary 13.08.2012, 12:27
arti napisał(a):Wyświetl post
Brakuje mi tu 2 pytań - 1.o możliwość powrotu Pawła w obecnej sytuacji 2.z odejściem którego (których bo 1-2) liczy się jeszcze w tym okienku B.(Jovanic, Jaliens, jacyś młodzi na wyp czy Melikson)
B snuje swoje opowieści, dziennikarz nic nie dopytuje... słabo Panie Karcz.
Dlaczego nie zapytal Lysego kiedy poznamy nazwisko nowego Dyrektora Sportowego?
Zarty zartami ale za pasem nasza ekstraklasa wiec pasowalo by poczynic jakies wzmocnienia...
Odpowiedz cytując