licoo napisał(a):

Ad 2. Nie ma przejścia z narożników na E. Musiałbyś przeskakiwać nie tylko przez barierki, ale i dużą dziurę między sektorami (niebezpieczeństwo upadku z wysoka). Nie wiem czy to nawet fizycznie jest możliwe.
Poza tym, gdyby było to możliwe, to cwaniacy kupowaliby bilety tańsze na narożniki, a potem przeskakiwali na sąsiednie sektory.
|
Tzn przeskoczyć możesz i jest to fizycznie możliwe bo barierka jest niska. Ale steward tak czy siak to będzie widział i może to grozić, że cie wyproszą ze stadionu.