Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14349
Stary 13.08.2012, 11:10
zamiast Sikorskiego to z Dyskopolo lepiej było sprowadzic Teodorczyka,chyba wielkich pieniędzy za niego nie chcieli.Mimo że gola w meczu PP z Miedzią nie strzelił to zaprezentował sie z dobrej strony
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.08.2012 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując