|
zamiast Sikorskiego to z Dyskopolo lepiej było sprowadzic Teodorczyka,chyba wielkich pieniędzy za niego nie chcieli.Mimo że gola w meczu PP z Miedzią nie strzelił to zaprezentował sie z dobrej strony
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.08.2012 o godz. 11:14.
|