Szpen napisał(a):

nie jestem hop do przodu, tylko dobitnie pokazuje, że nie ma co ferować wyroków, gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy. Łatwo jest komuś coś zarzucić, gorzej gdy ciężko to udowodnić. Bynajmniej nie bronie tutaj młodego Tuska.
Wiślaku, wywiad przeprowadził dziennikarz GW. Można też znaleźć list od redaktora naczelnego oddziału gdańskiego, gdzie nie wyraża się pochlebnie o M. Tusku. Słusznie.
Śmieszne jest w tej sytuacji tylko to, że Plichta jeszcze kilka dni temu był największym oszustem, za którego rząd dostawał konkretnie od strony prawej, a gdy zamieszany jest w sprawę młody Tusk, to już ten sam Plichta jest prawdomówny i rzeczowy. Troszkę obiektywizmu, a nie subiektywizmu życzę Panowie i Panie.
|
To nie Plichta zmienia tutaj zeznania tylko Tusk Junior. Na początku mówił coś zupełnie innego, kilka dni później zmodyfikował swoją wersję, a obecnie opisywane przez niego działania są przeciwieństwem tego co mówił na początku.
Jedynym który tutaj konfabuluje jest Michał Tusk. Ale to po tatusiu ma.