Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18615
Stary 13.08.2012, 08:48
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
^^^ Nie bądź taki hop do przodu
nie jestem hop do przodu, tylko dobitnie pokazuje, że nie ma co ferować wyroków, gdy nie posiada się odpowiedniej wiedzy. Łatwo jest komuś coś zarzucić, gorzej gdy ciężko to udowodnić. Bynajmniej nie bronie tutaj młodego Tuska.

Wiślaku, wywiad przeprowadził dziennikarz GW. Można też znaleźć list od redaktora naczelnego oddziału gdańskiego, gdzie nie wyraża się pochlebnie o M. Tusku. Słusznie.

Śmieszne jest w tej sytuacji tylko to, że Plichta jeszcze kilka dni temu był największym oszustem, za którego rząd dostawał konkretnie od strony prawej, a gdy zamieszany jest w sprawę młody Tusk, to już ten sam Plichta jest prawdomówny i rzeczowy. Troszkę obiektywizmu, a nie subiektywizmu życzę Panowie i Panie.