Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21755
Stary 13.08.2012, 08:47
Pareiko w dzisiejszym wywiadzie dla PS mówi że nasza liga jest najbardziej siłową w Europie.No cóż, Siergiej ma napewno racje, skoro naszym grajkom brakuje umiejętności to trzeba je powerem nadrabiac
Odpowiedz cytując