wolfy napisał(a):

|
Mówią Ci coś terminy ironia, hiperbola?
|
Nic, a nic. Zielonego pojęcia nie mam o czym piszesz.
wolfy napisał(a):

|
Wyśmiewałeś moje "teorie", sam nie mając żadnych argumentów aby je zbić. Teraz zobaczyłeś, że niektórzy forumowicze się ze mną zgadzają, to próbujesz tonować. Może więc napisz wprost - jakim według Ciebie piłkarzem jest Genkov.
|
Pisałem już wcześniej, ale napiszę raz jeszcze. To średniej klasy zawodnik, na ligę polską solidny. Dobrze gra głową, potrafi zgrać, potrafi się zastawić, nie jest na pewno surowy technicznie. Niezły zawodnik jak na możliwości finansowe Wisły i poziom naszej rodzimej ligi.
Do reszty się nie odnoszę, bo skoro mam ignora to nawet mi się nie chce. Jesień pokaże kto ma racje w kwestii Saganowski - Genkov. Nie omieszkam Ci przypomnieć publicznie za kilka miesięcy, że Saganowski podobno "zjada" Genkova.
wolfy napisał(a):

|
Użyłem bardzo prostych słów (celowo), wiec wszelkie próby egzegezy lub ekstrapolacji są pozbawione sensu.
|
