Szpeniu, zagladnij na temat " 68 rocznica wybuchu PW" . Koledzy na Ciebie tam czekają

z ciekawą wiadomoscią

.
Taki byłeś oburzony, zaindyczony buczeniem a tu ...he,he. Ciekawe czy tuskowate media o tym wspomną coś ?
http://niezalezna.pl/31842-gen-scibo...tw-zdzislawski