Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18614
Stary 13.08.2012, 06:50
Szpeniu, zagladnij na temat " 68 rocznica wybuchu PW" . Koledzy na Ciebie tam czekają z ciekawą wiadomoscią .
Taki byłeś oburzony, zaindyczony buczeniem a tu ...he,he. Ciekawe czy tuskowate media o tym wspomną coś ?

http://niezalezna.pl/31842-gen-scibo...tw-zdzislawski