palikot napisał(a):

|
ranking rankingiem, ale oszczędź sobie takie sformułowania na tym forum prosze cię.
|
Tradycyjna polskość...Lepiej kisić się w średniawce aniżeli kibicować polskim klubom w pucharach. Bo przecież to LECH/LEGIA czy tam jakikolwiek inny klub - WRÓG !!
Będę pisał co chcę dopóki nie łamię regulaminu. Więc sry, ale nie będziesz mi mówił co mam pisać.
Peace