Wyświetl pojedynczy post
callmesir
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.08.2012, 00:59
palikot napisał(a):Wyświetl post
ranking rankingiem, ale oszczędź sobie takie sformułowania na tym forum prosze cię.
Tradycyjna polskość...Lepiej kisić się w średniawce aniżeli kibicować polskim klubom w pucharach. Bo przecież to LECH/LEGIA czy tam jakikolwiek inny klub - WRÓG !!

Będę pisał co chcę dopóki nie łamię regulaminu. Więc sry, ale nie będziesz mi mówił co mam pisać.

Peace