Bambo1906 napisał(a):

|
Wy to byście chcieli, żeby napastnik umiał wszystko. Nigdy nie będziemy mieli, ani nie będzie na świecie napastnika (ogólnie gracza) kompletnego na swojej pozycji (może poza Ronaldo, który akurat taki jest. Messi np. nie potrafi regularnie zdobywać bramek głową). Nikt z was nie wskaże napastnika który będzie miał wszystkie cechy których oczekujecie. Jeden będzie szybki i dobrze grał głową, ale za to będzie miał przeciętną technikę, drugi będzie miał bajeczną technikę ale nie będzie miał mocnego strzału z dystansu, trzeci będzie miał kopyto w nodze ale nie będzie się umiał znaleźć pod bramką itd. Genkov ma akurat takie cechy napastnika i koniec, nie zmienicie tego.
|
Kto mowi o klasie swiatowej, Genkow jest dwie klasy gorszy niz Zurawski czy Frankowski i klase niz Kuzba czy Brozek,oczywiscie mam tu na mysli czas kiedy ci ludzie prezentowali dobra forme, Wisla zaplacila za niego kilkaset tysiecy euro i byla to cena adekwatna do jego mozliwosc, ani nie przeplacili, ani nie byla to zadna okazja, dlatego potrzebujemy drugiego napastnika, ktory mu pomoze i kims takim moglby byc Brozek, teraz mamy pol ataku.Puki co to mamy drugiego napastnika, ktory nie umie nic,Sikorski.Brozek, oczywiscie, ze nie jest juz tak dobry jak wtedy ,kiedy mial najlepsze sezony w Wisle tylko , ze on wtedy byl warty 2-3 ml euro.I nie przejmowal bym sie, ze Zurawski zawiodl, bo kiedy on do Wisly wracal byl kilka lat od Brozka starszy.Zreszta czacha sam powiedzial, ze Brozek ma pierwszenstwo do powrotu i w ogole chetnie by go tu widzial, czekam na realizacje, i niech sie nie zaslania kompletna kadra i Sikorskim, bo wszyscy wiemy, ze ten gosc zarabia niewiele wiecej od chlopakow z ME, i mozna go tam odstawic, a klub jego obecnosci finansowo nie poczuje.