TOMEK 11 napisał(a):

|
jeśli sam nie doszedłeś do tego wniosku to oświadczam Ci, że .......isz głupoty
|
Jeżeli nie przeszkadza Ci mizeria w naszym klubie to ja nie mam nic do tego. Z pozoru nic wielkiego, porażka z jakimś Zagłębiem w mało poważnych rozgrywkach, ale ci goście z założenia to rezerwowi i kiedy wchodzą na boisko mają zrobić różnicę. Jednak ryba psuje się od głowy i góra musi to zrozumieć i zacząć działać, jeżeli w ogóle chcą znowu z Wisły zrobić mistrza-hegemona, bijącego się o LM. Tyle ode mnie w tym temacie, hejtuj.