Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 13.08.2012, 00:02
-Goral-

Witek.

Zreszta...
Cytat:
Sezon 2009 - średnia wymagania - 5.05
Sezon 2010 - średnia wymagana: 5.47
Sezon 2011 - średnia wymagana: 5.03
Sezon 2012 - średnia wymagana: 5.27
...nawet jesli to co piszesz to prawda to... niewiele to zmienia. Nasza obecna srednia to 4.125. Zakladajac ze Legia zaprezentuje sie dobrze, to srednia na sezon z ostatnich 5 lat nie powinna przekroczyc 4.500-4.700.

Przy tym co mamy wyzej dupy i tak nie podniesiemy.
Potrzebne sa przynajmniej dwa kluby rocznie ktore daja jakies tam gwarancje. Nie mamy czegos takiego. Srednio jeden klub w fazie grupowej rocznie to, niestety, ale nasz obecny sufit. Zdecydowanie za malo by myslec o walce o 15 pozycje.