Wyświetl pojedynczy post
Maikeru
Junior Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1677
Stary 12.08.2012, 23:25
Hmm jeśli ktoś byłby zainteresowany to mam do sprzedania 2 vouchery na karnet. Sektor A22 po 150 zł za jeden.
Niestety dostałem na sektor A, a planuje w tej rundziej aktywnie was wspierać na sektorze C, dlatego muszę się jakoś pozbyć No to do zobaczenia w niedziele. Mam nadzieję, że na pierwszym meczu uda się te przynajmniej 50% stadionu zapełnić
Odpowiedz cytując