Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 12.08.2012, 22:57
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post


Nie ma szans. By miec 15 miejsce trzeba zdobywac srednio 5.875 punkta na sezon. .
Kto wymyślił tą magiczną liczbę 5.875 ?

To jakaś bzdura.

Sezon 2009 - średnia wymagania - 5.05
Sezon 2010 - średnia wymagana: 5.47
Sezon 2011 - średnia wymagana: 5.03
Sezon 2012 - średnia wymagana: 5.27

Jakoś nie widać symptomów, że nowy system zwiększa tą średnią.