Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59370
Stary 12.08.2012, 21:13
Nie wiem co się tak spinacie na wolfego...Genkow jest kiepski i tyle.Nie jest tragiczny ale też nie jest to dobry zawodnik.Zdecydowanie wolał bym Brożka w napadzie, szczególnie rozdzielonego z bratem, tyle że nie czarujmy się - stać nas na niego nie będzie.Zresztą mam takie wrażenie że to że rozwiązał umowę oznacza że już się z kimś dogadał.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując