Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 12.08.2012, 21:09
Mam pytanie, czy drużyny z krajów z miejsc 16 i dalszych zaczynają eliminacje od tych samych rund, czy gdyby np. Polska spadła na 23 miejsce to nasze ekipy zaczynały by od wcześniejszych rund niż teraz?