Temat
:
Rozstawienia i rankingi UEFA. Sezon 2012/2013
Wyświetl pojedynczy post
Arek10
Member
Od: 05.2009
Offline
#
66
12.08.2012, 21:09
Mam pytanie, czy drużyny z krajów z miejsc 16 i dalszych zaczynają eliminacje od tych samych rund, czy gdyby np. Polska spadła na 23 miejsce to nasze ekipy zaczynały by od wcześniejszych rund niż teraz?
Arek10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arek10
Znajdź inne posty napisane przez Arek10