Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 12.08.2012, 20:12
callmesir napisał(a):Wyświetl post

Niestety 3 runda baaaardzo nam skomplikowała sprawę. Liczyliśmy przede wszystkim na Lecha bo ten z wysokim rankingiem miałby szansę na słabszą ekipę w IV rundzie. Dodatkowo Śląsk miał niebywałą okazję by mieć gwarantowaną grupę LE ale jak wyszło każdy widział. Są słabi i nikt na nich nie liczy co może się okazać bardzo pomocne wbrew pozorom. Wiadomo szanse nikłe. Wszystko w nogach Legionistów, którch gra może wróżyć spore szanse na awans. Oby się udało.
ranking rankingiem, ale oszczędź sobie takie sformułowania na tym forum prosze cię.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰