Wit.Ek. napisał(a):

|
Oczywiście, że tak uważam. Podobnie jak uważam, że 15 miejsce długo jeszcze będzie poza naszym zasięgiem i w zestawieniach niestety będzie o nim mowa wyłącznie jako o czymś Polsce niedostępnym.
|
Tylko, ze kraje z podobnym do nas poziomem finansowym(Rumunia, Dania, Austria, Cypr) potrafiły osiągnąć zajebisty sezon 8-9 punktów.
Taki nasz jeden sezon plus bardzo dobre ostatnie 2 lata i ten rok przyzwoity jak Legia awansuje da nam 15 miejsce. Więc wszystko jest możliwe. Ostatnie sezony były dobre i właśnie teraz jest szansa to wykorzystać.