Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 12.08.2012, 19:27
Nasi juniorzy w copa del Agatha dziś przegrali oba mecze 0;4 z Chille u-19 i 0;3 z Genkiem. Truniej wygrał Feyenord w karnych (jedyny zespol z ktorym Wiślacy wygrali, 3;0 )
Odpowiedz cytując