Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59358
Stary 12.08.2012, 18:47
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
haldir_sgn 5lat w rezerwach Bayernu ani razu w meczowej 18tce pierwszego zespołu w Bundeslidze transferowy niewypał Górnika i Polonii.Aczkolwiek to że przez 5lat nie udało się Sikorskiemu przebić do meczowej 18tki Bayernu chyba najlepiej o nim świadczy.Do Wisły ściągnięty by w najlbliższym okienku sprzedać i zarobić na nim.Kwestią czasu kiedy Brożek zacznie trenować z Wisłą wtedy Sikorski może witać się z ławką bo po powrocie Małeckiego Sikorski przywita się z rezerwami
mistrzu, gdyby Daniel łapał się do 18 meczowej Bayernu ( :O ) to gwarantuje Ci, że nigdy a to kurva przenigdy nie przyszedłby do ekstraklasy, i nigdy nie było by Nas na niego stać. Ale rozumiem, jak się przyjebać to przyjebać do wszystkiego.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
Odpowiedz cytując