JOSE 841 napisał(a):

|
haldir_sgn 5lat w rezerwach Bayernu ani razu w meczowej 18tce pierwszego zespołu w Bundeslidze transferowy niewypał Górnika i Polonii.Aczkolwiek to że przez 5lat nie udało się Sikorskiemu przebić do meczowej 18tki Bayernu chyba najlepiej o nim świadczy.Do Wisły ściągnięty by w najlbliższym okienku sprzedać i zarobić na nim.Kwestią czasu kiedy Brożek zacznie trenować z Wisłą wtedy Sikorski może witać się z ławką bo po powrocie Małeckiego Sikorski przywita się z rezerwami
|
mistrzu, gdyby Daniel łapał się do 18 meczowej Bayernu ( :O ) to gwarantuje Ci, że nigdy a to kurva przenigdy nie przyszedłby do ekstraklasy, i nigdy nie było by Nas na niego stać. Ale rozumiem, jak się przyjebać to przyjebać do wszystkiego.