arti i
hunter zgadzam się z
lorddavy przez ponad 12 lat gry w Wiśle Brożek podchodzi pod wychowanka klubu z Reymonta .Nawet jego 6cio letnia przygoda z Polonią Białogon Kielce nie zmienia faktu że Brożek jest wychowankiem Wisły Kraków.Więc zanim zaczniecie krytykować sprawdźcie dobrze jakiego klubu jest wychowankiem i sprawdzcie definicje wychowanka zanim zaczniecie zmyślać i krytykować .Aczkolwiek jak chcecie to mogę podać definicje wychowanka klubu .Przyjacielu
lorddavy dzięki za wsparcie