Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
59349
12.08.2012, 16:30
arti
napisał(a):
Sprawdź jakiego klubu jest wychowankiem zanim zaczniesz zmyślać.
Jak BC nie zechce mu zapłacić to pozostaje nam tylko jedno... ściepa 200t euro... mamy 2,5 tygodnia na zebranie tej sumki
PS. Kasperczak w Amice - świetny pomysł - oby się tak stało
Jeszcze np.Michniewicz w Śląsku i będzie bardzo obiecujący początek sezonu
Lepiej sam sprawdź definicję słowa wychowanek.
lorddavy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lorddavy
Znajdź inne posty napisane przez lorddavy