Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59347
Stary 12.08.2012, 15:35
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
transfer Brożka powinien być transferem honorowym Legionisty na zamknięcie nieudanego transferowego okienka letniego .Zresztą Brożek to wychowanek i legenda Wisły więc roczny kontrakt można byłoby zaproponować zwłaszcza ż kwestią czasu jest jak ktoś wypadnie z ataku z powodu kontuzji.Jeśli Brożek miałby pomóc zdobyć mistrza i odzyskać formę taka jak kilka lat temu to czemu nie zwłaszcza że Brożek nie podpadł C tak jak Kosowski.Aczkolwiek to co może martwić to że jeśli Kasperczak zawita do Lecha podobno negocjacje trwają to Brożek może zawitać do Lecha Wronki.Na pocieszenie może zawitać też do Lechii Gdańsk
Ja pie*olę...
Odpowiedz cytując