Matejas_ napisał(a):

Wisła to klub piłkarski czy sanatorium w którym piłkarze rozbici, po kontuzjach, bez formy odbudowują się piłkarsko? jesli chodzi o kontrakt to 200.000 złotych a nie euro! niech najpierw coś pokaże zanim zacznie zarabiać!
2000/01 (w) 8 1
2001/02 (j) 3 0
2002/03w 5 0
2003/04 (j) 8 2
2004/05 (w) 9 0
2005/06 30 13
2006/07 23 7
2007/08 27 23 król strzelców
2008/09 27 19 król strzelców
2009/10 25 10
2010/11 (j) 13 6
Tyle Brożek dał Wiśle... tak naprawdę tylko 2,5 sezonu konkretnej gry!
Mocno wierzę w to że Quioto i Genkov zdobędą razem ponad 30 goli, a Sikorski z Boguskim dorzucą ponad 10!
|
Mocne słowa, cóż... Wiara ponoć góry przenosi... oby.
Czy BC zgodzi się na powrót i wydanie niemałych pieniędzy na kontrakt Pawła
