Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26035
Stary 12.08.2012, 15:14
witam ponownie,
mam problem z kompem...
ostatnio w ciągu dosłownie 10 min coś mi się stało z kompem... sam się zresetował a po włączeniu wszystko się zacina, długo ładuje, stronki, oraz programy same się wyłączają.
planuje go zanieść do naprawy (przeinstalowanie systemu?) ale zanim to zrobię muszę skończyć pracę (projekt) co mogę zrobić żeby te programy mi się nie wyłączały... głównie chodzi o PS i AcrobatR.

nie wiem co to może być... może jakiś wirus... ale nic mi się nie pojawia, żadne wyskakujące okienka, żadne stronki porno itp. nic! ostrzeżenia itp. odinstalowałem nawet masę programów, których nie używam, wyczyścilem dysk... ok 300gb plików poszło do kosza... mam antywirusa... skanowałem dyski... NIC!!

HELP!!
Odpowiedz cytując