|
Witam.
Ja zrobiłem taką skarbnice wiedzy.
13. CYPR 25.708
4LE APOEL - Nefci
4LM AEL Limassol - Anderlecht
Tutaj prawdopodobnie skończy się dwiema ekipami w grupie LE. Chociaż AEL nie stoi na straconej pozycji.
14. AUSTRIA 24.625
4LE PAOK - Rapid Wieden
Szczerzę liczę, że fatalne występy ekip z Austrii podsumuje porażka Rapidu w 4 rundzie.
15. DANIA 23.800
LM Nordsjaelland
4LM Lille - Kobenhavn
4LE Midtjylland - Young Boys
4LE Horsens - Sporting Lizbona
Wyrokowano słabiutki sezon dla Duńczyków a wcale na taki tragiczny się nie zanosi. CHociaż na pewno będzie ciężko o trzecią ekipę w grupach. Bo Sporting i YBB są faworytami. Jednak Kopenhaga powinna nabić jeszcze trochę punktów prawdopodobnie w grupie LE.
16. SZWAJCARIA 22.675
4LM Basel - CFR Cluj
4LE Midtjylland - Young Boys
4LE Luzern - Genk
Tutaj nie liczyłbym, na jakieś stracy. Basel i YBB wg. mnie tutaj sporo nabiją a Luzern nie stoi na straconej pozycji z Genk.
17. IZRAEL 21.000
4LM BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona
4LE Hapoel Tel-Awiw - F91 Dudelange
Dwie ekipy w grupie pytanie czy po jednej w LM i LE czy dwie w LE. Mimo małej straty, ciężko będzie ich dogonić.
18 POLSKA 20.625
4LE Sląsk Wroclaw - Hannover 96
4LE Legia Warszawa - Rosenborg
Nie ma co się oszukiwać. Marzymy by Legia awansowała do grupy bo tylko tak mamy szansę jakkolwiek obronić punkty za sezon, który nam odpada i jakoś podgonić ten sezon by nie zmarnować tych dwóch ostatnich.
19. BIAŁORUŚ 18.250
4ML BATE Borysow - Ironi Kiryat Shmona
BATE gdzie nie awansuje ma szansę na punkty. Dobrze, że mamy dużą przewagę.
20. CHORWACJA 17.833
4LM Dinamo Zagrzeb - Maribor
Raczej grupa LM gdzie prócz gwanrantowanych puktów ciężko im będzie o kolejne.
21. RUMUNIA 17.524
4LM Basel - CFR Cluj
4LE Dinamo Bukareszt - Metalist Charków
4LE Vaslui - Inter Mediolan
4LE Steaua Bukareszt - Ekranas
2-3 drużyny w grupach. Mają wielkie szanse by nas dogonić.
22. CZECHY 17.475
4LE Slovan Liberec - Dnipro Dniepropietrowsk
4LE Lokeren - Viktoria Pilzno
4LE Feyenoord - Sparta Praga
Oj jak piękniei by było jakby żadna czeska ekipa nie awansowała do grupy. Jednak Viktoria raczej jest faworytem tej pary.
Niestety 3 runda baaaardzo nam skomplikowała sprawę. Liczyliśmy przede wszystkim na Lecha bo ten z wysokim rankingiem miałby szansę na słabszą ekipę w IV rundzie. Dodatkowo Śląsk miał niebywałą okazję by mieć gwarantowaną grupę LE ale jak wyszło każdy widział. Są słabi i nikt na nich nie liczy co może się okazać bardzo pomocne wbrew pozorom. Wiadomo szanse nikłe. Wszystko w nogach Legionistów, którch gra może wróżyć spore szanse na awans. Oby się udało.
Ostatnio edytowane przez callmesir : 12.08.2012 o godz. 14:30.
|