serek.c2 napisał(a):

|
"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać?
|
zima 2004, lato 2005 - Kalu Uche
lato 2004 - Marcin Kuźba
lato 2007 - Kamil Kosowski
lato 2009 - Mariusz Jop
zima 2010 - Cleber
lato 2010 - Maciej Żurawski
lato 2011 - Junior Diaz
lato 2012 - Arkadiusz Głowacki
Tak więc trochę było, mogłem też o kimś zapomnieć. Z czego tylko Kosa i Uche na +. Można jeszcze wymienić np. Kasperczaka jako trenera, tyle, że to już inna bajka. Plus były jeszcze rozważane chociażby powroty Franka, Baszcza, Źienia, Brożków, Szymkowiaka.