Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7539
Stary 12.08.2012, 13:49
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Z powrotów wypalił tylko Kosowski". A ileż tych powrotów było, mogę zapytać?
zima 2004, lato 2005 - Kalu Uche
lato 2004 - Marcin Kuźba
lato 2007 - Kamil Kosowski
lato 2009 - Mariusz Jop
zima 2010 - Cleber
lato 2010 - Maciej Żurawski
lato 2011 - Junior Diaz
lato 2012 - Arkadiusz Głowacki

Tak więc trochę było, mogłem też o kimś zapomnieć. Z czego tylko Kosa i Uche na +. Można jeszcze wymienić np. Kasperczaka jako trenera, tyle, że to już inna bajka. Plus były jeszcze rozważane chociażby powroty Franka, Baszcza, Źienia, Brożków, Szymkowiaka.
Ostatnio edytowane przez R33 : 12.08.2012 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując