Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59337
Stary 12.08.2012, 13:39
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
ale cóż wam ten Sikorski zrobił ? spuścił Nas do 2 ligi ? ludzie nic nam nie zrobił bo się jeszcze sezon nie rozpoczął ! w Anglii po 3 latach gry Naniego w Man United zastanawiano się czy się już dobrze zaaklimatyzował, Anderson próbuje od 4 lat, tam nikt nikogo nie skreśla po jednym nieudanym roku . Ha ha co ja mówię, wy skreślacie gościa po 2 miesiącach pobytu , i rozegraniu 45 minut. Nie ma to jak kibice. Chociaż Was kibicami nazwać nie można, bo i tak większość z Was pisze tu komentarze podczas meczu na R22, nie mówie nawet o wyjazdach.
na tej samej zasadzie ja i Ty i każdy inny mógłby grać w ataku Wisły, nikt z nas też nie spuścił Wisły do 2 ani nawet do 1 ligi, a są piłkarze którzy pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą dla tego są też niższe klasy rozgrywkowe i tam właśnie jest miejsce dla sikorskiego! chłopak od początku pobytu w PL pracuje na swoja markę więc nie ma co liczyć na nagły wybuch talentu
Odpowiedz cytując